PIONY I PROJEKTY

 

Będąc w ZSP możecie działać w 5 różnych pionach, które są podstawą funkcjonowania każdej organizacji:


Administracja

Finanse

Human Resources

Kontakty Zewnętrzne

Promocja

NASZE NAJWIĘKSZE PROJEKTY

WDDD-Logo-Otworz-Serce-New

Wielka Draka Dla Dzieciaka

Jest to akcja charytatywna, którą tworzymy już od ponad 10 lat! Każdego roku, przez tydzień, kampus staje się centrum wielu wydarzeń kulturowych i rozrywkowych. A wszystko po to, by przez dobrą zabawę, pomóc chorym dzieciakom!
logo-S.R.U

Samochodowy Rajd Uliczny

Jedyna taka gra miejska we Wrocławiu, w której uczestnicy poruszają się samochodami! Zawodnicy przebierają siebie i swoje auta w dowolnym temacie i ruszają w trasę, gdzie po drodze czeka ich wiele różnorodnych zadań do wykonania.

szal

Szał Baj Najt

Cykliczne przebierane imprezy klubowe we Wrocławiu. Każda z nich nie tylko przenosi nas do innego klubu, ale także w inne klimaty! Bawiliśmy się już w stylu weselnym, pin up, western, beach party i wielu innych!
wwl

Wroc-Low-LeveL

Projekt wyjazdowy, którego celem jest pokazanie uczestnikom niezwykłych, tajemniczych miejsc, nie tylko w Poslce! Podczas dotychczasowych edycji odwiedziliśmy już niejedne bunkry, podziemne miasto, a nawet… Czarnobyl.

logo-SOK-poprawione-bez-tła-(1)

Studenckie Odcinki Kabaretowe

Impreza odbywająca się 2 razy w roku, na którą ściągają wszyscy fani porządnej dawki śmiechu. Nasi artyści to nie tylko kabarety, ale i stand-up’erzy oraz grupy improwizowane. Z tego wydarzenia wszyscy wychodzą z uśmiechem
3

Pozostałe

Oprócz dużych eventów, które na stałe już zagościły w naszym kalendarzu, mamy też kilka mniejszych, m.in.: Turniej w Fifkę, DZ1K, oraz minieventy ekonomaliowe: Rejs Statkiem, Zaślubiny, Turniej Wydziałów. Co roku organizujemy też wiele innych, niepowtarzalnych inicjatyw!