DOŁĄCZ DO NAS

O NAS

W naszej organizacji nie stawiamy żadnych ograniczeń. Tu każdy może być sobą, realizować pasje i rozwijać umiejętności. Nie boimy się ryzykować i cenimy sobie indywidualizm każdej osoby. To dlatego organizowane przez nas eventy są tak różnorodne.

Ale naszą wartość stanowią nie tylko wspaniałe projekty, ale przede wszystkim ludzie, których łączy niezwykła przyjaźń i przyjazna atmosfera, w której pracujemy. To dlatego tak często nazywamy się studencką rodzinką, a nasze hasło przewodnie to Zawsze Sobie Pomagamy!

HISTORIA

Zrzeszenie Studentów Polskich powstało w kwietniu 1950 r. w Warszawie i jest najstarszą organizacją studencką w Polsce! Obecnie funkcjonuje ponad 20 Rad Uczelnianych ZSP w całym kraju. Nasza organizacja działa na Uniwersytecie Ekonomicznym już od kilkunastu lat.

W tym czasie wiele rzeczy się zmieniało, nasze projekty stale się rozwijały i tworzyliśmy mnóstwo niepowtarzalnych inicjatyw. Jedna rzecz pozostała niezmienna – wciąż stanowimy wielką rodzinę!


CHCESZ RAZEM Z NAMI ROBIĆ NIESAMOWITE RZECZY?
ZOBACZ JAK W 4 PROSTYCH KROKACH STAĆ SIĘ CZŁONKIEM ZSP

Krok1

Aplikacja internetowa

Wypełnij aplikację internetową. Powiedz nam coś o sobie i pochwal się kreatywnością.
krok2

Rozmowa rekrutacyjna

Przyjdź na rozmowę. Daj się poznać lepiej i wykaż się chęcią do działania.
krok3

Case study

Pokaz nam jak pracujesz w zespole i jakie są swoje mocne strony.
krok4

Członkostwo!

Zostań ZSPowieczem! Ucz się nowych rzeczy, baw razem z nami, działaj!
 

Nasi członkowie rozwijają w organizacji swoje pasje, uczą się zarządzania projektami, swoim czasem oraz odkrywają nowe umiejętności.
Często takie doświadczenie jest bardzo cenione przez pracodawców.

Patryk Samuraj - Przewodniczący

 

ZSP to nie tylko projekty, piony i organizacja studencka. To przede wszystkim młodzi ludzie, których celem jest rozwój ale i wspólna zabawa. Tutaj zdobywamy przyjaciół, świetne wspomnienia i robimy pierwszy krok w przyszłość zawodową!

Łukasz Cygańczuk - Członek Zarządu ds. HR

 

Dzięki ZSP miałam okazję tworzyć niesamowite projekty, a doświadczenia jakie z nich wyniosłam na pewno wykorzystam w przyszłej pracy i w życiu.
W organizacji poznałam świetnych ludzi i przeżyłam niesamowite przygody.
Bez działalności te studia nie byłyby takie same.

Marta Kwiatkowska - Członek Zarządu ds. Promocji